تبلیغات
kise - بیوگرافی

شقایق شفیع پور متولد 12/8/1371 در شهر ساری،نویسنده و دانشجوی رشته معماری است.وی نوشتن را از سن هشت سالگی با خلق شخصیت های مختلف برای داستان های کوتاه آغاز کرد.تا سن ده،دوازده سالگی شعر می گفت اما با ورود به مقطع راهنمایی گرایشش به نوشتن داستان های بلند در قالب رمان بیش تر شد و شعر را رها کرد.اولین رمان او تاراج عمر نام دارد که در سن پانزده سالگی آن را به اتمام رساند اما هیچ گاه چاپ نگردید.

رمان دوم خود را در سن شانزده سالگی آغاز کرد و خودش می گوید برای نگارش این کتاب از زنگ های تفریح مدرسه هم می گذشته است!

وی در سن هفده سالگی رمان پاکباز را به اتمام رسانده و با انتشارات پرسمان قرارداد بست.این رمان از فرجام خواه مرگ به پاکباز تغییر نام داده شد.خودش معتقد است آقای منیری (مدیر انتشارات پرسمان) به دلیل اعتماد به وی کمک شایانی در این عرصه بهش کرده است.

رمان پاکباز در جشنواره خوارزمی واحد ادبیات نیز برنده جوایز نفیسی شد.در روز 5/2/1389 با اصلاحیه فراوان مجوز این اثر صادر شده و چند ماه بعد وارد بازار شد.

شقایق شفیع پور بعد از یک سال و نیم سکوت،در حال نگارش رمان جدیدش است که مضمونی سینمایی دارد و با نگرشی آسیب شناسانه گرد آوری می شود.در این رمان شفیع پور قصد دارد از کاراکتر حقیقی بازیگری مطرح در سینمای ایران و بین الملل استفاده کند که هرگاه مجوز این اثر صادر شد نام این هنرمند به اطلاع عموم می رسد.

منتظر خبرهای جنجالی باشید...تاریخ : چهارشنبه 22 شهریور 1391 | 02:20 ق.ظ | نویسنده : ترمه فائق | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.